10 podstawowych zasad każdego trader’a kryptowalut:

Podziel się

21271296_309678782837048_5772070811572820965_n1. Wystrzegaj się nieobiektywnych źródeł informacji – to tam w czasie rzeczywistym pojawią się tzw. opcje na shit coiny oraz schematy pump and dump. Są grupy osób, które udostępniają fałszywe informacje na stronach/profilach/portalach poświęconych kryptowalutom chcąc wprowadzić obserwatorów w błąd i zarobić na ich niewiedzy i ignorancji. Nie daj się zwieść. Szukaj informacji w sprawdzonych źródłach, które oprócz typów dają wartość i pomagają w rozwoju świadomości i wiedzy o rynku kryptowalut.

2. Inwestuj według swoich możliwości – Nie inwestuj wszystkich oszczędności lub pieniędzy przeznaczonych wcześniej na inne cele. Dotyczy to każdego rodzaju inwestycji – obracaj tylko tymi pieniędzmi, które pomimo potencjału dużych zysków, możesz stracić. Zgodnie z powiedzeniem “Bądź przygotowanym na to co najgorsze, ale oczekuj tego co najlepsze”. Z mądrym planem działania i prowadzeniem, powinieneś osiągać dobre rezultaty – ale bądź przygotowany na każdą ewentualność.3. Wyznaczaj osiągalne cele – bardzo ważny punkt. Giełda i trejdning krytowalutami nie powinny być traktowane jak opcja na hiper szybkie wzbogacenie się. Określ sobie jakie projekty robisz krótko terminowo i określ dla nich cel zysku, a w jakie projekty inwestujesz długoterminowo – dla nich wyznacz adekwatne cele. Pamiętaj, że mamy do czynienia z młodym i kształtującym się rynkiem.

4. Nie panikuj – znajdź czas aby prześledzić rynek, zmiany, nowe i dotychczasowe projekty. Nie podejmuj pochopnych decyzji.

5. Nie buduj na przypuszczeniach – jak wcześniej wspomnieliśmy – jest to młody, nie raz trudny do przewidzenia rynek. Śledź trendy, czytaj porady, dokonuj analiz, buduj wiedzę. Pamiętaj im lepszy projekt, im lepsza usługa lub produkt za nim stoi, tym mniej miejsca na przypuszczenia.

6. Ucz się na błędach – nie ważne jak duże masz doświadczenie, z pewnością zdarzy ci się popełnić błędy. Wyciągnij wnioski, dokonaj analizy – jedyne błędy, które żal jest popełniać to te, z których się nie uczysz.

7. Śledź wykresy – ucz się tego jak wykresy reagują na nowości ze świata krypto. Intuicja i analiza pomogą Ci w przyszłości reagować i korzystać na zmianach i nowościach.

8. Kochaj swoje Krypto – świat finansów i kryptowalut nie musi być zimnym rynkiem pełnym danych. Inwestuj z przekonania do projektów. “Pokochaj” pomysł i wartość, oraz wierz, miej przekonanie do projektu, w który inwestujesz.

9. Edukuj się – im więcej się uczysz, tym więcej zarabiasz “The more you learn, the more you earn”. Krypto Hodler stawia sobie za cel, bycie przewodnikiem i miejscem zdobywania wiedzy w świecie kryptowalut. Wiedza jest tu dla Ciebie. Jeżeli Twoje rezultaty Cię rozczarowują, zacznij edukować się więcej z wiedzy, którą udostępniamy. Korzystaj z naszej Zamkniętej Grupy Inwestorskiej.10. Baw się – nie ślęcz przed wykresami, punktami zakupów i sprzedaży cały dzień. Dziel się przemyśleniami, a także korzystaj ze spostrzeżeń innych inwestorów. Dodaj element pasji i dobrej zabawy, oraz korzystaj z siły naszej społeczności, a każdy wygra. Niech Twoje inwestycje będą pozytywnym i ekscytującym elementem Twojego życia.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *