Giełda Bittrex usuwa kolejne kryptowaluty.

Podziel się

Czasami zdarzają się okoliczności, które prowadzą giełdę Bittrex do usunięcia portfela lub całej kryptowaluty. Działania te są podejmowane w celu zapewnienia klientom dostępu do takich kryptograficznych walut, które nadal spełniają ich surowe kryteria dotyczące listingu, czyli wprowadzenia nowych monet na rynek.
Support Bittrexa wspomina o tym, że tokeny, które znajdują się u nich i są dostępne do handlu muszą mieć prawidłowo działające blokady i portfele.

Użytkownicy muszą wycofać swoje monety przed 30 marca 2018 r. żeby ich nie stracić.
Monety oznaczone gwiazdką (*) mają uszkodzone łańcuchy lub portfele, które nie pozwalają na wypłaty.
W takich przypadkach niemożność wypłaty kryptowaluty nie jest spowodowana platformą Bittrex Exchange, ale jest spowodowana problemem z bazowym łańcuchem lub portfelem, który jest powiązany z tą monetą.


Usuną portfele z poniższej listy 30 marca 2018 r.
Po usunięciu tych portfeli nie będziemy już mogli odzyskać tych monet.8BIT, ADC, AM, AMS, APEX*, ARB, BITS*, BITZ*, BLC, BOB, BSTY, BTA, CCN, CRBIT*, CRYPT*, DAR, DGC, DRACO, DTC, FC2, FRK, FSC2*, GEMZ, GHC, GP, GRT, HKG, HYPER*, HZ, J, KR*, LXC*, MAX, MEC, METAL, MND, MTR*, MZC, NAUT, NET, NEU*, NTRN, OC*, ORB, PRIME*, PXI, ROOT*, SCOT, SCRT*, SFR*, SLG, SLING*, SOON, SPRTS, SSD*, STEPS*, STV, SWING, TES, TIT, TRI, TRK, U*, UFO, UNIQ*, UNIT, UNO, UTC, VIOR*, VIRAL*, VPN, WARP*, XAUR, XBB, XC, XCO, XDQ*, XPY*, XQN, XSEED*, XTC, YBC*

Obserwuj mnie:
Steemit: https://steemit.com/@cashowskypl
Facebook: https://www.facebook.com/cashowsky/
Twitter: https://twitter.com/CashowskyPL

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *