Jak zacząć zarabiać online z wkładem 20$ ?

Podziel się

Gdzie zainwestować 20$ ?


Swoje wolne 20$ możesz zainwestować w miejsce matrycowe.
Za te 20$ dostajesz świetnego e-booka o tym jak budować biznesy online oraz jak pozyskiwać poleconych do swoich biznesów, ogólnie o marketingu sieciowym. Bardzo bogata książka w wiedzę, o którą ciężko uzyskać od jakiegokolwiek lidera.
Po przejściu takiego szkolenia, twoja wiedza o marketingu sieciowym znacznie się powiększy i nauczysz się jak wykorzystać media społecznościowe do promocji i pozyskanie poleconych nie będzie już twoim problemem.


NO DOBRA, ALE PO CO MI TA WIEDZA ?


Wszystko jest po to by zacząć zarabiać. Tak jak wcześniej wspominałem po zakupie miejsca w matrycy za 20$ mamy możliwość zarabiania. W jaki sposób ? W taki jaki wyczytaliśmy właśnie z naszego e-booka, czyli na zapraszaniu nowych osób do matrycy. Za każda osobę dostajemy prowizje aż do 30% !

ILE MOGĘ ZAROBIĆ ?


rejestracjaMożesz zarobić tyle ile chcesz 😉 nie ma ograniczeń.
Matryca jest na zasadzie 3×9, to znaczy, że 3 osoby pod każda z osób w strukturze oraz 9 lini w dół.
Są 3 rodzaje prowizji.

1.Sponsor Bonus, dostajemy 20% od wykupionego miejsca naszego bezposredniego poleconego nie zależnie czy wyląduje on bezposrednio pod nami czy pod osobami nizej.
np. osoba z twojego polecenia wykupila sobie miejsce za 100$ to dostajemy 20% czyli 20$
wystarczy 5 takich osób i 100$ już się nam zwraca ; )

2.Matching Bonus: (to jest coś bardzo istotnego!)
Dzięki matching bonus dostaniesz 50% zarobku, jaki Twój polecony dostanie od każdej osoby, którą on wprowadzi.
np. wprowadziles bezposrednio 3 osoby, które wykupiły sobie miejsca za 100$, dostajełes z tego juz 60$ bo z 300$ 20% do 60$, ale jeśli te 3 osoby wprowadza bezposrednio kolejne 3 osoby do matrycy za 100$ to one dostaja 20% a ty 50% ich prowizji, czyli oni razem dostaliby tak samo 60$ a ty 50% czyli 30$ 😉

3.Position Bonus: 5%
Position Bonus to 5% prowizji od każdego zakupu jaki dokonają poleceni w całej Twojej strukturze Matrycy 3 x 9. I tu nie ma znaczenia to, czy wprowadzisz tą osobę sam do matrycy czy „spadnie” Ci z góry od sponsora (super rzecz!).
Tutaj przykład spadów tylko z prowizją za 5% w całej matrycy.
np. wykupiłeś sobie miejsce z 100$ pod lepsza osobą od Ciebie w pozyskiwaniu poleconych, i jesli tamta osoba nie ma juz miejsca pod sobą to może wylądować pod tobą, wtedy ta osoba która ją wprowadziała dostaje te 20% a ty 5% ponieważ był to spadek.
np. jeśli w naszej 3ciej lini wszytskie osoby to bedą spadki z góry to dostaniemy 5%x ich ilość czyli 27 osób, czyli 135$


PROSTE ZOBRAZOWANIE PRZY ZAŁOŻENIU, ŻE ZAPROSIMY TYLKO 4 OSOBY
zarobkirejestracja

Zapraszam do kontaktu, można śmiało do mnie napisać w dziale kontakt.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *