NOWE ICO – DEBITUM NETWORK – Globalne finansowanie przedsiębiorstw

Podziel się

UWAGA! *Nasza „ocena ICO” nie jest poradą finansową ani inwestycyjną.
DEBITUM NETWORK –  ICO – Globalne finansowanie przedsiębiorstw

Debitum Network jako ekosystem finansowania działalności.

„Około 70% wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw zmaga się z problemami kredytowymi, takimi jak brak dostępności środków na inwestycje od Banków Centralnych” – raport World Bank z roku 2017

Czym jest?

Debitum Network – ICO służące do globalnego finansowania małych i średnich przedsiębiorstw przy wykorzystaniu technologii Blockchain, służącej do zabezpieczeń oraz dystrybucji fiducyjnych inwestycji.  DEB oferuje rozwiązania stworzone dla dużych rynków, które są zaniedbane. Swój sukces stworzenia samowystarczalnego ekosystemu będzie zawdzięczał między innymi dzięki tworzeniu i rozwijaniu go przez profesjonalną grupę deweloperów z zdywersyfikowanym doświadczeniem w dziedzinie.


Główne cele ICO:

Stworzenie tokenów DEB do utworzenia dostępu do funduszy dla licznych drobnych przedsiębiorstw na całym świecie;

Pozwoli inwestorom na bezpośrednie inwestowanie w pożyczki między innymi pomijając tradycyjnych pośredników takich jak banki;

DEB jest rozwiązaniem opartym oczywiście na technologii Blockchain, wykonującym różne kroki procesów kredytowych np. ocena ryzyka kredytu, ubezpieczenia, windykacje, a to wszystko w jednym prostym i przejrzystym ekosystemie.

Projekt ma na celu zjednoczenie kredytobiorców oraz tych, którzy tych kredytów udzielają (kredytodawców), czyli pomagających ocenić potencjalne ryzyko, weryfikatorów działań, czy też ubezpieczycieli.

Poprzez sytuacje ścisłej kontroli kredytów przez banki centralne, dostęp do nich jest bardzo utrudniony. Lokalne przepisy instytucji finansowych dodatkowo utrudniają udzielenie funduszy na rozwój MŚP, co znowu utrudnia uwolnienie i osiągnięcie potencjału jaki mogą generować.

Skutki:

  • Rozwiązanie realnego problemu luki kredytowej wynoszącej 2 biliony Dolarów Amerykańskich dla MŚP ( sektor małych i średnich przedsiębiorstw)
  • Sukces dystrybucji – pozyskanie 2 mln USD w ciągu niespełna 2 godzin od crowdsale
  • Tokeny Debitum Network będą wprowadzone na giełdy takie jak Nebula oraz Lykke, dokładna informacja będzie opublikowana na początku marca.
  • Projekt jest rozwijany, a „odpalenie” nastąpi na początku 2018 roku

Jak działa:

 Paweł ma załóżmy tartak w Polsce i chciałby eksportować towar do UK, obecnie maniek nie ma pieniędzy na międzynarodowe transakcje dóbr, zatem sprzedaje tanio towar Karolowi (pośrednikowi), który dba i odpowiada za rozwój interesu i logistykę w UK. W gruncie rzeczy tracąc na  tym, poprzez pobieranie prowizji przez Karola . Wtedy Paweł odkrywa Debitum Network i aplikuje o kredyt na kwotę 50000 PLN o rocznej stopie oprocentowania 12%. Następnie zapewnia towar w swoim magazynie jako zabezpieczenie. Wielu Inwestorów z całego świata decyduje się na finansowanie Pawła, zapewniając mu 50000 PLN. Inni członkowie systemu pomagają firmom i inwestorom zweryfikować kredyt, podejmują ocenę ryzyka i ubezpieczają ich inwestycje. Wszystko staje się autentyczne oraz godne zaufania dzięki technologii Blockchain, która jest rdzeniem Debitum Network. Interes Pawła zaczyna kwitnąć tak szybko, jak dostaje pieniądze, których potrzebował. Zatem co ze zwrotem pożyczonych pieniędzy? Gdy Paweł szczęśliwie ugruntowuje swoje działania w UK, kredytodawcy dostają zwrot swoich środków.

Nazwa projektuDebitum Network
Firma: Debitum Network Limited
Nazwa tokenów: DEB
Typ projektu: kryptowaluty, inwestycje, usługi biznesowe
ICO: Start: 25.01.2018 – koniec 25.02.2018
Cena: 1 DEB: 1 ETH = 7.800–6.500 DEB ( płatności przyjmowane w ETH oraz walitach FIAT)
Typ tokenów: ERC223
Ilość wyemitowanych tokenów: 400,000,00
Tokeny dostępne w Pre-Sale + Public ICO – 156,500,000
Kraj: Litwa

Link polecający : https://debitum.network?a_aid=cryptowsky
Po więcej informacji zajrzyj na:

https://debitum.network/
https://blog.debitum.network/
https://twitter.com/debitumnetwork
https://debitum.network/assets/files/Debitum-Network-Executive-Summary.pdf


Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *