NOWE ICO – kryptowalutowa bankowość oparta na blockchain ? Dywidendy oraz praktyczna aplikacja. Będzie hit ?

Podziel się

UWAGA! *Nasza „ocena ICO” nie jest poradą finansową ani inwestycyjną.#ICO

Ciekawy projekt, moim zdaniem na LONG LONG term.
Kilka-kilkanaście miesięcy.(1rok+)
Nie jest to porada inwestycyjna ode mnie, ale chce byście byli na bieżąco z nowymi, atrakcyjnymi ICO i analizowali co jest warte uwagi :four_leaf_clover:
Decyzja należy do was, mianowicie : Projektów związanych z krypto bankowością opartych na blockchain pojawia się coraz więcej, jednakże ten naszym zdaniem się wyróżnia i istnieje duże prawdopodobieństwo, że w dalszej przyszłości może okazać się całkiem zyskownym ICO. ICO wystartowało na początku tego miesiąca i aktualnie mają zebrane już ponad 9mln $.
Próg minimalny był na 6mln o czym twórcy mówili, że jest potrzebny do osiągniecia w celu wykonaniu pierwszych ruchów związanych z przyszłością tej kryptowaluty.Przez cały miesiąc tokeny są do nabycia razem z bonusami.
( Jeszcze przez kolejna dobe max 33% bonusu z zakupu tokenów )
Początek grudnia = zakończenie przedsprzedaży.
Jedna z fajniejszych rzeczy jest to, że tokeny będą spalane bez powrotnie w wysokości 0,5% od prowizji wykonywanych transakcji. Wiadome jest to, że jeśli tokenów będzie coraz mniej tym większa będzie ich wartość w przyszłości. Będzie też rodzaj dywidendy (cashbacka). W zależności od ilości posiadanych tokenów i od posługiwania się nimi będziemy wynagradzani w postaci dodatkowych tokenów. (Możliwość pasywnego dochodu).
 crypterium

30% obrotów całej platformy będzie przeznaczane na odkup tokenów z giełd, ale też na wypłaty cashbacków. Na ich stronie możecie przejrzeć wszystkie demo, prezentacje aplikacji i całą koncepcje związana z ich technologią. Oni będą kompleksowym bankiem, będą dawać pożyczki, będzie to w skrócie bardzo potężna platforma międzybankowa, a później blockchainowa.Dość innowacyjne jest to, że ich aplikacja będzie pozwala na robienie transakcji w sklepach za pomocą telefonu, bez łączenia aplikacji z naszymi kartami płatniczymi. Tylko i wyłącznie z naszymi kryptowalutami.
Oczywiście temat jest dosyć długoterminowy. Większość informacji znajdziecie na ich oficjalnej stronie .
Chodzi o ICO : Crypterium
#CRPT tokens
Czysty link do oficjalnej strony : https://crypterium.io/
Reflink do kupienia tokenów (5% dostaje się od zakupów na ICO)
(1% więcej dla was, jeśli będziecie chcieli skorzystać z linku) :
https://tokensale.crypterium.io/?ref=5c435ca12f3cc8adc8df9015
Oczywiście zachęcam do własnego research’u z racji tego, że może to być dosyć ryzykowna i dlugotrwała inwestycja.Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *