NOWE ICO – Platforma Otcrit

Podziel się

UWAGA! *Nasza „ocena ICO” nie jest poradą finansową ani inwestycyjną.
# Opis Firmy

Platforma Otcrit zapewni przedsiębiorcom i inwestorom unikalne połączenie zaawansowanej wymiany kryptowalut i rynku informacyjnego.
Projekt łączy handel tradycyjny i pozagiełdowy, dając jednocześnie użytkownikom dostęp do dogłębnych analiz i raportów dotyczących projektów opartych na blockchain. Te szczegółowe badania obejmą analizy biznesowe i dotyczące konkurencji, oceny kodu, wszystko, co może ujawnić podatności i mocne strony projektu.
Użytkownicy mogą również zdobyć reputację, publikując własne „raporty społeczności” i tłumaczyć treści. Te najlepiej ocenione, będą mogły zostać wynajęte przez innych członków platformy do analizy technicznej lub oceny projektu.

Platforma :
Będzie pomagała wszystkim w tworzeniu silnego, zrównoważonego portfela, który poradzi sobie w trudnych sytuacjach rynkowych. Znajdziemy tam między innymi : Oceny projektów, Analizy branżowe, Analizy konkurencji, Raporty wykonawcze, Analizy techniczne, Analizy WP i BP, Raporty społeczności, Analizy założycieli, Raporty PESTEL, opisy projektów z niską kapitalizacją, Raporty o kryptowalutach, które niosą ze sobą więcej ryzyka.

Nasi klienci będą mieli wszystko, czego potrzebują, od informacji wysokiej jakości, po bezpieczną wymianę handlową w jednym miejscu – Platformę Otcrit.
Wszyscy będą mogli publikować własne wyniki i analizy techniczne dotyczące danego projektu i zostać za to wynagrodzeni. Stworzyliśmy szablony dla każdej kategorii z wieloma wskazówkami, które pomogą autorom być bardziej obiektywnymi i piszą raporty, które docenią społeczność. Inni użytkownicy będą mogli komentować i oceniać analizy, a najlepsi autorzy z najwyższymi ocenami będą mieli możliwość późniejszej sprzedaży swoich zgłoszeń dla tokenów OTC. Użytkownicy mogą również tłumaczyć raporty, zatrudniać ekspertów lub żądać raportów od społeczności i płacić je w tokenach OTC. W ten sposób stworzymy większą społeczność, która skorzysta z cennych informacji regularnie publikowanych na naszej platformie.

„SPRZEDAWAJ SWOJE WŁASNE RAPORTY ZA OTC I DOSTAWAJ 10% z podziału zysków w ETH”

Część zysków ze sprzedanych raportów społeczności zostanie umieszczona w miesięcznym rankingu, w którym 10 najlepszych twórców raportów społeczności udostępni tokeny. Jak podano w naszym dzienniku, wszyscy posiadacze tokenów OTC zostaną nagrodzeni 10% skumulowanego zysku netto z opłat transakcyjnych na giełdzie Otcrit i 10% z zysku, jaki osiągamy ze sprzedaży raportów i subskrypcji. Użytkownicy, którzy mają tokeny na naszej giełdzie, otrzymają także swój udział, bez konieczności przenoszenia swoich udziałów do prywatnego portfela.

Exchange :
Na giełdzie Otcrit zostaną wymienione tylko projekty skontrolowane i ocenione przez ich zespół badawczy i certyfikowanych partnerów. Użytkownicy będą mieli możliwośc płacenia mniejszej ilości opłat podczas handlu. Będzie to możliwe dzięki byciu aktywnym, poprzez zapraszanie znajomych i używanie ich tokenów.
Co będzie oferować ich giełda ?
Prowizje za wprowadzanie kryptowalut do handlu, udział w zyskach dla osób, które będą posiadaczami tokenów, możliwość handlu w parze z walutami fiat, rynek OTC, prowadzenie portfela ROI, nowości – czyli różne newsy związane z krytpowalutami, integracja raportów(udostepnianie użytkownikom specjalnych raportów), alarmy o kursach, kalendarz wydarzeń, Uwierzytelnianie biometryczne, prawdopodobnie nie będzie opłat za handel.

Nasi klienci będą mieli wszystko, czego potrzebują, od informacji wysokiej jakości do bezpiecznej wymiany handlowej w jednym miejscu – Platforma Otcrit. Niektóre z wyżej wymienionych funkcji naprawdę przyniosą korzyści użytkownikom i organizacjom blochckiej. Obecnie notowanie na większości giełd jest bardzo powolne i kosztuje fortunę bez faktycznego zwrotu z tej inwestycji. Nie będziemy pobierać opłat za umieszczenie w wykazie, ale tylko w przypadku audytów, które pokażą, czy projekt jest wystarczająco obiecujący, aby można go było wymieniać na naszej giełdzie, a my podzielimy 5% zysku z tymi przejrzystymi i legalnie działającymi firmami.Nazwa: #Otcrit Platform
Nazwa tokena: OTC
Przedsprzedaż Tokenów *: Sprzedawany do 8 500 000 OTC
15 lutego 2018 o 18:00 GMT +1 do 15 marca 2018
Minimalny zakup w przedsprzedaży: 0,05 Ethereum
Premia przedsprzedażna:Tydzień 1: 20%
Po tygodniu 1 do końca przedsprzedaży: 10%
Inne bonusy też są dostępne, odwiedź ich stronę internetową lub dołącz do ich grupy telegramów, aby uzyskać więcej informacji.
Token crowdsale: 1 maja 2018 r. Do 23 maja 2018 r
Tokeny na sprzedaż: 70 000 000
Soft Cap: 2000 ETH
Hard Cap: 10 000 ETH
Soft i hard cap może się różnić w zależności od ceny Ethereum.
Cena tokena: 1 ETH = 5000 OTC
Dystrybucja funduszy: 83% wydanych publicznie. Sprzedaż tokenów 70%, zespół 10%,
nagrody za promocje 8%, sprzedane żetony sprzedawane wcześniej na badania DEX, dalszy rozwój itp. 5%, partnerzy i doradcy 7%
Blockchain: Ethereum (ERC-20)
Państwo: Bułgaria
Wydanie tokena: po ICO
Zaakceptowane waluty: ETH
Gdzie kupić: https://www.otcrit.org/
Twitter: https://twitter.com/OtcritPlatform
Telegram: https://t.me/otcritplatform
Whitepaper: https://www.otcrit.org/Otcrit_whitepaper.pdf
Wideo: https://www.youtube.com/channel/UCjpANMjUfC9SkCJmsW3oPSg
# Links, Social Media and Communities
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2721133.0
https://www.facebook.com/OtcritPlatform/
https://www.reddit.com/r/OtcritPlatform/
https://medium.com/@OtcritPlatform/
https://www.youtube.com/channel/UCjpANMjUfC9SkCJmsW3oPSg
https://twitter.com/OtcritPlatform
t.me/OtcritPlatform

Projekt ten ma w swoim roadmapie plany zapisane do 2019-2020 roku.
Q1 2018
Przedsprzedaż (15.02) i uruchomienie platformy
Kampania Bounty na poziomie 2
Zatrudnianie 10 kolejnych ekspertów
Q2 2018
Główna wyprzedaż żetonów
Smart Contracts
Dodatkowe funkcje platformy
Q3 2018
Otcritex – Pierwsze uruchomienie
Rynek OTC
Kampania z przychodami z reklam
Q4 2018
Usługi analizy porównawczej
Licencja handlowa Fiat
Raporty audio i wideo
2019/2020
50+ pracowników i zespół ekspertów
DEX Badania i rozwój
ICO nie zostało jeszcze ocenione przez strony, które specjalizują się w analizie.
Warto śledzić również: https://cryptorated.com/ oraz https://icorating.com/


Szanse na powodzenie ? 
Takich platform powstaje coraz więcej, jednakże to właśnie ta może okazać się strzałem w 10tke.
Co przemawia za tym, żeby stać się otc token holderem ? Głównie to, że jeśli jesteś zaznajomiony z rynkiem kryptowalut i nie sprawa Ci to problemu gdy dzielisz się swoimi opiniami, analizami, to właśnie ten projekt może przyczynić się do tego, że poszerzysz swoją wiedzę poprzez wymianę informacji z zaawansowanymi graczami.
Po za dobrym miejscem do wymiany informacji projekt daje również zarabiać najaktywniejszym użytkownikom.
Oceniony przez icoscroll.com na 7/10.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *