PROCENT SKŁADANY – JAK NA NIM ZARABIAĆ

Podziel się

Procent składany można opisać jako sposób oprocentowania wkładu pieniężnego polegający na tym, że wypracowane już odsetki są doliczane do całości kapitału i z każdym cyklem podnoszą wartość aktywnych paczek.


yyo-300x150
Dobrze, a więc jak wykorzystać procent składany w swoich internetowych biznesach ?
Programy typu revshare są tego świetnym przykładem.
Jest masa programów które oferują zwrot wkładu w 110% lub 120% i więcej. Na przykładzie Theadsteam, kupując paczkę reklamową za 50$ otrzymujemy zwrot w wysokości 60$ w około 60 dni. Jest to zysk 10$ w długim czasie i zazwyczaj nie jest to warte zachodu.
Kupujesz paczkę za 50$>Czekasz 60 dni>Masz na koncie 60$
Moje pierwsze skojarzenie było: Załóżmy że kupię w Theadsteam paczek za 10 000 zł, i zarobie z tego 2 000 zł w 60 dni ? Biznes niewarty świeczki, to jest zaledwie 33 zł/dziennie…

I tutaj pojawia się magia procentu składanego.
Co jeśli bedę kupować codziennie kolejne paczki z wypracowanego zysku moich aktualnych ?
Tutaj przykład z Theadsteam:
Kupując paczki o wartości np 4000 zł czyli ok 1000$ kolejnego dnia mamy naliczenie 2% czyli 20$.
Możemy te pieniądze wypłacić lub właśnie zakupić nowe paczki.
Co z tego mamy ? Większe naliczenie następnego dnia oraz zysk z zakupionej nowej paczki.
Następnego dnia otrzymalibyśmy już naliczenie z 1020$.
Możemy powtarzać cykl tyle razy ile chcemy.

Analogicznie, kupując np. Adpacki na starcie za 500$, nastepnęgo dnia otrzymalibyśmy z nich 10$. Możemy to wypłacić lub zreinwestować w nowe paczki o wartości 10$. Następnego dnia masz już paczki o wartości 510$ co za tym idzie 2% jest liczone o właśnie tych 510$, czyli nie masz 10$ następnego dnia tylko o 0,20$ więcej, czyli 10.20$. 2giego dnia kupujesz za to kolejne paczki za 10$ i naliczenie już jest z 520$ czyli 10.40$ następnego dnia 😉 i tak z dnia na dzień ilość naszych paczek się powiększa co daje większe naliczenia każdego dnią, więcej paczek możemy kupić, a wiadomo, każda paczka to 10-20% zysku, czyli np kupując codziennie adpacki za 50$ to mamy 10$ zysku dziennie 😉 Oczywiście jesli będziemy dalej reinwestować to w końcu osiągniemy pułap 100$ dziennie naliczeń, za co kupujemy paczki i mamy minimalnie 20$ zysku dziennie 😉 oczywiście nie licząc prowizji jeśli mamy osoby polecone do danego biznesu 😉

Mam nadzieję, że w pewnym stopniu rozjaśniłem dlaczego programy revshare cieszą się tak wielką popularnością, i skąd biorą się te duże zyski.

Jeśli czujesz, że nie do końca zrozumiałeś przekaz tego co jest napisane powyżej, zapraszam do KONTAKTU. 😉
Programy :

ads-team-678x381
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *