Zmiany w Theadsteam ! Program będzie jeszcze bardziej stabilny

Podziel się

Właściciele Theadsteam wprowadzają zmiany w kierunku stabilności programu. Po wielu rozmowach z Uday Nara, (adminem MPA) Najam i Azam postanowili wprowadzić kilka zmian. Wzorują sie na revshare który działa już od dwóch lat. Te zmiany nie są przyczyną tego że program stoi źle finansowo, Najam nas zapewnia i mam 100% zaufania do nich. Te zmiany są po to żeby za pół roku wszystko nie stanęło. Patrzą w przyszłość żeby za rok, dwa być nadal na rynku. Dlatego postanowili trochę pozmieniać. Dla osób które sobie tylko obracają swoim kapitałem, lub mało polecają to te zmiany praktycznie nie będą miały znaczenia.
Użytkownicy po opublikowaniu planowanych zmian przyjeli je bardzo ciepło, w takim sensie, że większość zdaje sobie sprawę, że to świetne posunięcie jeśli chodzi o stabilizacje ich biznesu.
Zmiany:

  • Prowizje będą teraz tylko z dwóch linii, 8% i 2% z nowych zakupów z procesorów. Z reinwestycji prowizja będzie tylko z jednej linii 8%.
  • Możemy wypłacić tylko 200% swojego depozytu. Jeśli włożymy 1000$ i wypłacimy 2000$ to nasze paczki się pauzują. Wtedy możemy dołożyć sobie np 100$ do programu i możemy już automatycznie wypłacić 200$ a te stare paczki normalnie pracują. Powiem wam szczerze że przed chwilą ogarnąłem to rozwiązanie i jak to się przyjmie to będzie rewelacja. Bo to oznacza calutki czas świeże pieniądze dla programu od starych użytkowników. Czyli największa bolączka revshare, ludzie raz wkładają a wyciągają majątek. Można sobie nawet po 50$ wkładać i zaraz wyciągać 100$. Prowizja która dostajemy za poleconych (z nowych depozytów) będzie wliczana nam jako nasz depozyt. Jeśli dostaniemy 100$ prowizji od naszego poleconego to możemy wypłacić 200$ z naszego konta więcej.
  • Jeśli ktoś nie wypłacił x2 swojego depozytu to nie musi nic wpłacać, limity pozostają bez zmian. Jeśli ktoś wypłacił x2 swój depozyt to wystarczy że włoży sobie założmy 100$ i może odrazu wypłacić 200$. Będzie cały czas robiony obrót w firmie. I wyobraźcie sobie ile będzie wam prowizji z poleconych z pierwszej linii dzięki temu wpadać 🙂 Bo głupotą będzie jak osiągniemy limit x2 żeby sobie przynajmniej 50$ nie włożyć i wypłacić zaraz 100$.
  • Świeża prowizja która dostajemy za zakupy poleconych z procesorów jest odrazu do wypłaty lub reinwestycji. Liderzy wypłacali po 300$ na dzień i nie chciało im się więcej promować bo po co skoro nie mogą więcej zarobić. Dzięki temu rozwiązaniu mogą promować dalej bo prowizje z procesorów mogą odrazu wypłacić. Powyżej tego limitu dziennego. Ale ważne, tylko prowizje z zakupów z procesorów, nie z reinwestycji = cały czas nowi ludzie/kasa do programu.

Moim zdaniem właściciele maja głowy na karku, wiedzą co robić by ustabilizować swoją firme.
Z takim systemem programy typu revshare funkcjonują już ponad 2 lata.
Dla osób, które obracają tylko swoim kapitałem to teoretycznie te zmiany ich prawie nie dotyczą, bardziej dotyczy to liderów oraz osoby które mają swój zespół pod sobą i codziennie promują Theadsteam.
Przyrost użytkowników jest na poziomie 500-600 plus akademia. Płynność finansowa w tym momencie jest na naprawdę dobrym poziomie. Sęk w tym że procent składany za pół roku zebrał by żniwo i chcą temu zapobiec.
Osoby które są w MPCA wiedzą jak to wygląda i chwalą te rozwiązania.
Dlatego w ogóle nie panikuje przez te zmiany, wręcz przeciwnie. Jeszcze mocniej trzymam się mojej strategii 😉

Po więcej informacji zapraszam na moją prywatną grupę FB:
https://www.facebook.com/groups/1714691942154556/
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *